Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

7.
MAR

Depositphotos – tip na zajímavou fotobanku

Do kategorie PR článek přidal admin,

Depositphotos je fotobanka s nabídkou royalt-free stock fotografií, ilustrací, vektorových obrázků i videí. Vyhledávat je možné v češtině nebo angličtině, a to mezi několika miliony položek.

 

Fotobanka depositphotos obsahuje vysoce kvalitní fotografie všech možných žánrů. U rastrové grafiky je možné stahovat fotografie v sedmi různých rozlišeních od drobných ilustračních fotografií až po rozlehlé obrázky vhodné například pro velkoformátový tisk.

Součástí fotobanky depositphotos je také bohatá galerie vektorů, jež má v současné době téměř jeden a půl milionu položek. Stahovat je možné rovněž oblíbené kolekce vektorové grafiky, například vlajky, ikonky a další prvky v jednotném grafickém stylu.

Registrace do depositphotos zabere jen pár minut. Pro pouhé prohlížení fotografií a jiných ilustrací není registrace vyžadována.

Nákup fotografií a grafiky z fotobanky depositphotos je možný dvěma způsoby – prostřednictvím kreditu nebo předplatitelského plánu. Ten je možné objednat na období 1 měsíce, 3 měsíců, 6 měsíců nebo jednoho roku. Každý den je pak možné stáhnout 5 – 200 položek v závislosti na zvoleném programu. Kreditní systém je vhodný pro nepravidelné uživatele fotobanky. Ti si mohou zakoupit libovolný počet kreditů (minimum je 50), za které lze následně nakupovat jednotlivé snímky a ilustrace.

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™