Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

3.
OCT

Krabicový webhosting k Managed serveru zdarma

Do kategorie PR článek, serverhosting, webhosting přidal admin,

Společnost Greendata s.r.o. přináší úsporu a usnadnění všem webmasterům a provozovatelům hostingu. Její Greenhousingový Managed server nabízí již ve svém základu instalaci “krabicového řešení“ webhostingu plně zdarma. Firma s takto připraveným Managed serverem ušetří náklady ve výši přesahující 40 % oproti konkurenčním produktům. Stávající zákazníci Greenhousingu s Dedikovaným serverem si pak tento nástroj můžou pořídit za 200 Kč měsíčně.

Nástroj „krabicový webhosting“ pro Linuxové začátečníky

Bez jakýchkoliv okamžitých nebo dlouhodobých masivních investic získají zákazníci Greenhousingu server s nainstalovaným webhostingovým nástrojem ISPConfig, který umožňuje vytvářet na serveru záznamy pro vedení domén (video-ukázka 1), aliasy domén, e-mailové adresy (video-ukázka 2), databáze, FTP přístupy (video-ukázka 3) a záznamy v cronu. V praxi to znamená, že webmaster nebo webhoster prakticky nemusí znát linux, a i přesto bude schopen sobě nebo svým klientům administrovat doménová jména. V případě, že si přece jen nebude vědět rady, může kdykoli požádat Greenhousingového administrátora o pomoc nebo radu.

 

 

Nástroj „krabicový webhosting“ pro pokročilé Linuxáře

Pro zkušenější administrátory ISPConfig urychluje a zjednodušuje společnou správu serveru a provozní úkoly, jako je vytváření e-mailových účtů nebo rychlé zřízení velkého množství kořenových adresářů (výchozích složek) pro nové domény. Provádění těchto změn ručně z příkazového řádku zabere mnohem více času a úsilí, nemluvě o nudné a opakující se práci, při které může docházet ke spoustě chyb.

Grenhousingové “krabicové řešení“ webhostingu je automaticky zahrnuto v ceně Managed serveru, který si zákazník může pronajmout za 1190 Kč měsíčně. Stávající zákazníci Greenhousingu s Dedikovaným serverem si pak tento nástroj můžou pořídit formou služby Instalace Basic Plus za 200 Kč měsíčně.

Proč se stát zákazníkem Greenhousingu?

1. důvod: Poměr cena výkon

Greendata s.r.o. má své podnikání propojené s internetovým ISP. Spojením získala společnost velmi kvalitní a zároveň levné datové připojení serveroven, částečný out-sourcing a zázemí za bezkonkurenčních podmínek. To má také vliv na koncové ceny serverů, které jsou až o 60 % pod cenou konkurence. A kvalita? Každý zákazník má od Greenhousingu smluvně garantované 99,9% SLA.

2. důvod: Skuteční lidé

Mezi zákazníky a firmou je vytvářen vztah. Ve vedení firmy jsou skuteční lidé: Zdeněk Maršál a Petr Hromádko, které můžete kdykoli kontaktovat. A i přesto, že část firmy je plně automatizovaná, máte vždy na telefonu skutečného administrátora, popř. otázky s fakturací řeší skutečná účetní. Nevěříte? Zkuste nás kontaktovat. A co víc, nechceme jen prodávat, ale bavit a vzdělávat, což si můžete ověřit i na našem blogu nebo facebooku.

3. důvod: Ekologický může být i ekonomický

Už jsme si zvykli, že zelené podnikání nebudí v ČR důvěru. Možná proto jej v hlavních důvodech uvádíme až na třetím místě, ačkoliv jej osobně máme na prvním. Celou firmu jsme koncipovali od začátku tak, aby vše vytvořené korespondovalo s naším přesvědčením, zeleným destaterem, s cílem provozovat a nabízet kvalitní Green Data Business.

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™