Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

19.
SEP

Gigaserver: Dárek zdarma k nové .CZ doméně

Do kategorie domény, PR článek přidal admin,

Jeden ze zavedených hráčů na českém webhostingovém trhu se rozhodl opět trochu rozčeřit vody v oblasti registrace českých domén. Gigaserver si pro každého, kdo si zaregistruje novou .CZ doménu připravil dárek – USB Flash disk o kapacitě 1 GB.

USB Flash disk k nové .cz doméně

Každý, kdo si u firmy Gigaserver zaregistruje novou českou doménu, se může těšit na praktický dárek. USB Flash disk s kapacitou 1 GB můžete využít například na snadné přenášení nebo zálohu vašich dat. Dárek obdržíte poštou po uhrazení registrace .CZ domény. K rozeslání je připraveno 2 000 kusů USB Flash disku. Aby se dostalo na co nejvíce z vás, je počet omezen na jeden flash disk na jednoho klienta. Objednávku .CZ domény s možností získát zdarma dárek USB Flash disk je možné provést na internetové adrese http://www.gigaserver.cz

Proč českou doménu

Cena za registraci české domény postupně klesla až na jednu z nejnižších ve světě. Argument ohledně nižší ceny registrace ostatních domén tím pozbývá význam. Webovou prezentaci v českém jazyce už nemá smysl umísťovat na zahraniční nebo generické domény. Alternativou na první pohled sice může být hosting zdarma. Za lákavou nabídkou se ale většinou skrývají úskalí v podobě umístění prezentace na těžko zapamatovatelné subdoméně a nutnosti strpět na takovém webu reklamu poskytovatele.

O společnosti Seonet Multimedia s.r.o. – provozovateli gigaserver.cz

Webhostingové a serverhostingové služby pod značkou Gigaserver můžete na českém trhu využívat již od roku 2005. Pro umístění webové prezentace můžete vybírat z 11 webhostingových tarifů s cenou již od 7 Kč měsíčně. Náročnější uživatele uspokojí nabídka virtuálních, dedikovaných a managed serverů. Nově gigaserver spustil službu chytrá kancelář což je e-mailová služba pro efektivní online komunikaci a správu kontaktů, poznámek a kalendářů prostřednictvím e-mailového klienta nebo i mobilního telefonu.

Společnost je od roku 2009 akreditovaným registrátorem českých domén, spravuje téměř 10 000 domén s koncovkou .CZ.

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™