Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

14.
SEP

Gransy.cz koupilo webhostéra Klenot.cz

Do kategorie novinky, webhosting přidal admin,

Gransy.cz pokračuje v akvizicích na českém trhu a k 1.9.2011 koupilo 100% podíl ve webhostingu Klenot.cz. Po koupi Station.cz v červenci letošního roku je to pro Gransy.cz již druhá podobná akvizice v letošním roce.

Klenot.cz pod křídly Gransy.cz

Webhosting Klenot.cz byl doposud provozován firmou BCV solutions s.r.o. která se rozhodla více zaměřit na svůj hlavní business – Identity Management. Klenot.cz patří mezi menší hostéry, od roku 2004 provozuje do 2 000 domén. Nový vlastník přebírá veškeré aktivity spojené se značkou Klenot.cz a slibuje zachování všech služeb minimálně ve stejném rozsahu jako doposud.

Akvizice společnosti Gransy.cz

Společnost Gransy s.r.o. je známá především jako provozovatel sytému na registraci domén subreg.cz. Poskytuje ale i vlastní webhostingové služby pod značkou g-hosting.cz. V červenci letošního roku se do portfolia společnosti přidal webhostér station.cz i se svým systémem na registraci domén e-domena.cz. Pro své zákazníky Gransy s.r.o. spravuje téměr 122 000 domén, což jej řadí mezi největší registrátory na českém trhu.

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™