Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

3.
AUG

4 vlastnosti dobrého webhostingu

Do kategorie Návody, webhosting přidal admin,

Při výběru webhostingu můžete často narazit na komplikované a nepřehledné nabídky. Webhostingové firmy se  snaží nabízet mnoho funkcionalit a možností, které ale většina zákazníků beztak stejně nevyužije.

Server hostreview.com ve svém článku The 4 Most Important Things To Look For In A Web Host uvedl 4 klíčové vlastnosti dobrého hostingu. Které to jsou?

 

Při výběru vhodného webhostingu pro váš projekt se zaměřte pouze na klíčová kritéria. Nenechte se zlákat nabídkou toho, co nakonec vůbec nevyužijete. Jaké jsou tedy 4 vlastnosti dobrého webhostingu?

1. Funkcionalita

Splňuje vybraný webhostingový program technické požadavky vašeho projektu? Vybírejte pouze z těch, kteří vám mohou poskytnout to, co potřebujete. S naším vyhledáváním hostingu podle parametrů to půjde snadno.

2. Spolehlivost

Vybírejte si spolehlivé hostingy. Parametry jako vysoký výkon nebo velká disková kapacita vám budou k ničemu, když bude web často nedostupný. Proto u webhostérů zobrazujeme data z nezávislého měření dostupnosti serverem http://mereni.kyblsoft.cz/

3. Technická podpora

Dobrý webhosting se pozná také podle kvality technické podpory. Odpovídá rychle a věcně na dotazy? Snaží se problémy vyřešit? Upozorňuje vás včas na plánované odstávky?  Pozitivní hodnocení od zákazníků v našem katalogu ledacos napoví.

4. Cena

Cena hraje při výběru hostingu také důležitou roli. Ve srovnání s předchozími faktory má však nejmenší význam. Pozor na nápadně nízké ceny, skryté náklady za u jiných firem běžné služby by vás mohly později nepříjemně překvapit.

Další články k tématu:

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™