Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

30.
JUN

Jak vybrat webhostingovou firmu

Do kategorie Návody, webhosting přidal admin,

hostingPřestože toho o výběru samostného webhostingu bylo napsáno již mnoho, je také dobré zmínit, že nejde jen o výběr hostingu samotného, ale vybíráte si i společnost, které budete svěřovat svá data, se kterou budete komunikovat, řešit případné problémy apod. Proto je dobré si o firmě zjistit nějaké další informace a nebral první nabídku s nejnižší cenou. Ve výsledku by se vám to totiž nemuselo vyplatit.

A na co si dát pozor a co je dobré si zjistit?

Pokud uvažujete o slušnější webové prezentaci, nebo e-shopu, rozhodně byste se měli obloukem vyhýbat různým pochybným freehostingům. Přestože se v této oblasti trh, oproti minulosti, relativně vyčistil, nemáte s freehostingem nikdy takové záruky, jako je to v případě placené služby. Existují stovky případů, kdy chtěli majitelé webu ušetřit a místo to u pochybných freehostingů přišli o svá data.

Další informace o firmě prozradí jejich internetové stránky. Měly by obsahovat maximum informací o dané službě, kontakty s adresou a telefonem, ceník s vypsanými příplatky za nadstandardní služby a další věci, které značí to, že se jedná o solidní společnost.

Informace můžete také čerpat na různých fórech, kde najdete zkušenosti stávajících zákazníků. V dnešní době jsou také dalším informačním kanálem sociální média, takže se nebojte zeptat se na Facebooku, Twitteru či firemním blogu, alespoň zjistíte, jakým způsobem firma s potencionálními zákazníky komunikuje.

Přestože existuje na českém hostingovém trhu vysoká konkurence a největší společnosti ve většině případů poskytují profesionální služby, snažte se přesto získat dostatek informací, které vám pomohou při rozhodování, kterou hostingovou firmu zvolit. Není nic horšího, než když hostujete u společnosti, která dopadne takto: Aktualita: Kapusta.cz hacknuta a následně prodána

A podle čeho si vybíráte webhostingovou firmu vy?

Mohlo by vás také zajímat:

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™