Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

14.
JUN

Dedikovaný server za 2012Kč od Master Internet

Do kategorie novinky, PR článek, serverhosting přidal admin,

Master internet logoSpolečnost Master Internet představila minulý týden převratnou nabídku na českém trhu. Za cenu 2012 Kč (bez DPH) nabízí značkový dedikovaný server od společnosti HP, navíc včetně správy. Servery jsou osazeny nejnovějším Sandy Bridge procesorem, k dispozici je 1 TB disková kapacita a 8GB RAM na frekvenci 1333MHz. Jde tak o špičkový hardware, určen pro všechny, kteří hledají kvalitní server hosting za rozumné peníze.

Další výhody

Kromě pronájmu dedikovaného serveru získá zákazník také mnohé další výhody. Těmi hlavními jsou služby spojené se správou a zabezpečením serveru, jako je prostor pro zálohování dat, externí monitoring dostupnosti, ovládací panel pro správu projektů nebo možnost připojení dvou nezávislých větví konektivity. Navíc má zákazník možnost využít hodinu profesionálního administrátora každý měsíc zdarma. Nepřetržitá podpora je pak samozřejmostí.

Master Internet také v rámci partnerství se společností Microsoft nabízí několik produktů pro vývojáře zdarma.

Kdo je Master Internet?

Společnost působí na českém trhu od roku 1996 a od té doby se stala jedním z předních poskytovatelů serverhostingových řešení pro široké spektrum zákazníků. Datová centra Master Internet najdete jak v Praze, tak i v Brně, přitom v Brně navíc provozují vlastní peeringové centrum CBIX. Kvalitu nabízených služeb potvrzují členstvím v organizacích jako je RIPE nebo NIX.

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™