Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

3.
MAY

Cenová válka o nejlevnější českou doménu

Do kategorie domény, novinky přidal admin,

Jak jistě víte, na našem blogu neustále sledujeme aktuální dění kolem českého webhostingu a srovnáváme ceny domén. A tak naší pozornosti nemohla uniknout ani aktuální cenová válka o nejlevnější českou doménu. Společnost WEDOS se chlubí garancí nejnižší ceny, a tak jí nezbylo než reagovat na výzvu od konkurenta ASPone. Cena české domény tak klesla již na 140 Kč (bez DPH).

Pojďme se podívat na to, jak ke snížení ceny došlo. Na známém fóru webtrh.cz se 21.4. objevila nabídka společnosti ASPone, s.r.o. slibující nejlevnější .cz doménu na českém trhu. Za registraci nové, ale i prodloužení stávající domény zaplatíte u této společnosti 141 Kč (bez DPH). Při objednání webhostingu dostanete doménu dokonce zdarma.

Reakce webhostéra WEDOS na sebe nenechala dlouho čekat, ještě tentýž den odpověděl takto “Tak my něco vymyslíme”. Stalo se tak včera (2.5.) večer, kdy byl zveřejněn nový ceník. Českou doménu nabízí v akci do 17.5.2011 za 140,- Kč (bez DPH). Žádné překvapení se tedy nekoná, WEDOS dostál svému závazku nejnižší ceny. Nyní bude zajímavé sledovat, jak zareaguje ASPone.

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™