Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

6.
APR

5 nejlepších aprílových žertíků

Do kategorie ostatní přidal admin,

1 AprilLetos byl internet 1. dubna opět plný různých vtipných, i méně vtipných, aprílových zpráv. Je vidět, že internetové stránky jsou ideálním místem, kde si z někoho můžete vystřelit a mnohdy se to i podaří. Pokud vám aprílové běsnění na internetu uniklo, připravili jsme pro vás přehled 5 nejlepších aprílových žertíků v podání technologických firem.

Gmail Motion
Google se letos vytáhl a předvedl revoluční způsob ovládání Gmailu. Chlapíka, který ovládání názorně předvádí na videu, museli vytáhnout z podzemních laboratoří Googlu.Doporučování hledaných slov na Seznam.cz
Seznam přišel s nápadem, při kterém vám u hledání různých slov nabízel vtipná doporučení. Pokud jste hledali například “důchodová reforma”, doporučil “brigády pro seniory”, nebo u slova “ČD” doporučoval raději hledat “Času Dost”. Bohužel tento žertík fungoval pouze 1. dubna. Další slova ale najdete v tomto článku.

Buzz-I-Check
Lstivým aprilovým žertíkem, v podání společnosti MEDIA FACTORY, byla i nová služba Buzz-I-Check, která na první pohled zmátla nejednoho návštěvníka.

Nové kolekce fotografií na Pixmacu
Fotobanka Pixmac rozšířila nabídku svých fotografií o dva “mezinárodně uznávané autory Camxip a Roloc” O kvalitě jejich práce rozhodně nemůže být pochyb 🙂

Microsoft a Apple se sloučí do MicroApple
Poslední zpráva byla ze zahraničí. Dva největší rivalové Microsoft a Apple se dohodli na fůzi společností. Na scénu přichází MicroApple.

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™