Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

22.
NOV

Soutěžní otázka na tento týden #3

Do kategorie soutěž přidal admin,

Soutěž hosting wedosDnes se hlásíme naposledy se soutěžní otázkou na tento týden. V průběhu měsíce listopadu jsme vám ve spolupráci se společnosti WEDOS přinášeli soutěž o neomezených webhosting NoLimit i s doménou na rok zdarma. Dnes tedy zbývá vyhlásit vítěze za minulý týden a začít poslední tipovací kolo na týden příští.

Na otázku, kolik bude spuštěno (tedy i zaplaceno) VPS modulů k 19.11.2010, nejlépe odpověděl Vincenc Borovec, který tipoval 207. Správný počet byl 213. Tímto mu gratulujeme k výhře (ozvěte se nám prosím na náš email, abychom vám mohli poslat slevový kód).

Otázka na tento týden

Tipněte si, kolik bude v pátek 26.11.2010 ve 12:00 všech objednávek v systému společnosti WEDOS (tj. domén, webů, VPS, atd…).

Podmínky soutěže zůstávají stejné. Můžete hlasovat v komentářích pod článkem, nebo nám napsat na náš email info(zavináč)hostingy(tečka)cz. Každá fyzická osoba má jeden hlas. V obou případech prosím uveďte vaše celé jméno. Účastníci s anonymními, či falešnými profily budou vyloučeni ze soutěže. Účastnit se již také nemohou výherci z minulého kola.

Hlasovat můžete do čtvrtka 25.11.2010 do 23:59.

A samozřejmě malá nápověda. Číslo je v řádu tisíců. Takže neváhejte a vyhrajte poslední neomezených webhosting s doménou na celý rok zdarma. Svoje tipy nám jako vždy pište do komentářů pod článkem.

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™