Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

9.
NOV

Soutěžní otázka na tento týden

Do kategorie soutěž, webhosting přidal admin,

Soutěž hosting wedosDnes tu pro vás máme další pokračování naší listopadové soutěže o neomezený webhosting NoLimit i s doménou od společnosti WEDOS. Nejdříve bychom ale rádi pogratulovali výherci z minulého kola, kterým se stal Tomáš Slatina se svým odhadem 1291 registrovaných domén (ve skutečnosti to bylo 1261). Protože byl ale jeho tip nejblíže reálnému číslu, vyhrává neomezený webhostingový program i s doménou na rok zdarma. Gratulujeme.

Otázka na tento týden

Na tento týden tu pro vás máme další otázku:

  • Tipněte si, jaký počet zákazníků bude k 12.11. 2010 využívat webhostingový program NoLimit u společnosti WEDOS (počítající se aktivní a řádně zaplacené programy).


Podmínky soutěže zůstávají stejné. Můžete hlasovat v komentářích pod článkem, nebo nám napsat na náš email info(zavináč)hostingy(tečka)cz. Každá fyzická osoba má jeden hlas. V obou případech prosím uveďte vaše celé jméno. Účastníci s anonymními, či falešnými profily budou vyloučeni ze soutěže. Účastnit se již také nemohou výherci z minulého kola.

Hlasovat můžete do čtvrtka 11.11.2010 do 23:59.

Malá nápověda. Číslo se pohybuje řádově ve stovkách a každý den přibude dalších cca 15-20 zákazníků. Těšíme se na vaše tipy a v pátek čekáme dalšího výherce.

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™