Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

2.
NOV

Každý týden hosting zdarma (soutěž)

Do kategorie ostatní, soutěž, webhosting přidal admin,

Soutěž hosting wedosMáme tu pro vás další zajímavou soutěž. Tentokrát ve spolupráci se společností WEDOS, která je sice na trhu krátce, ale o to s agresivnější cenovou politikou a velice zajímavým projektem ve stylu reality show : „Jak se staví datacentrum“, o kterém jsme vás informovali v dřívějším článku.

A o co v soutěži půjde? V průběhu měsíce listopadu, vždy na začátku týdne, vyhlásíme soutěžní otázku a každý se bude moci zapojit přidáním svého tipu. Půjde vždy o nějaký počet. Který z uživatelů bude na konci týdne nejblíže reálné hodnotě, vyhrává roční neomezený webhosting NoLimit včetně domény zdarma! Celkem tak v průběhu listopadu rozdáme čtyři neomezené webhostingové tarify s doménou. (více informací o webhostingové programu NoLimit najdete zde). A jaká je otázka pro tento týden?

Otázka na tento týden

Jaký bude v pátek 5.11. počet registrovaných domén .CZ u společnosti WEDOS (tedy u jakého počtu české národní domény bude společnost uvedena jako registrátor dle CZ.NIC).

Vaše tipy pište přímo do komentářů pod článkem, nebo na náš email info(zavináč)hostingy(tečka)cz. V obou případech prosím uveďte vaše celé jméno.

Tipovat můžete až do 4.11.2010 do 23:59.

Poradíme vám, že statistiky za předchozí časové období jsou samozřejmě volně dostupné. Takže jaký je váš tip? 🙂


Na výhry ze soutěže neexistuje právní nárok a vymáhání účasti či výhry v soutěži soudní cestou je vyloučeno. Ze soutěže jsou vyloučeni členové poroty a jejich rodinní příslušníci a zaměstnanci a spolupracovníci two bits s.r.o., WEDOS, a.s. a WEDOS Internet, a.s.. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo ze závažných důvodů soutěž zrušit. Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba. Soutěžící mladší 18 let se může soutěže zúčastnit v zastoupení svého zákonného zástupce a s jeho souhlasem.

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™