Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

14.
DEC

Sleva na doménu a hosting zdarma

Do kategorie domény, freehosting, PR článek, webhosting přidal admin,

Sleva dvě stě korun na registraci nebo převod domény a  k tomu hosting zcela zadarmo. To nabízí ve své nové akci společnost Hosting zdarma. Domény jsou teď k mání za cenu 400 korun + DPH.

Registrace nebo převod domény stála původně 600 Kč, zákazníci tak nyní ušetří dvě stě korun.  Hosting k registrované doméně nabízí 1.5 GB místa na disku a je zcela bez reklam. Zákazník získá neomezený počet subdomén, antivirovou a antispamovou ochranu emailů, SMTP server pro odesílání pošty nebo například podporu IMAP přístupu. Dostupnost hostingu zdarma  se dlouhodobě drží nad 99,9 procent.

Akce se vztahuje pouze na domény, které zatím nejsou v systému společnosti Hosting zdarma. Převodem je doména automaticky o rok prodloužena.  Více informací najdete na www.hosting-zdarma.cz

Starší komentáře

  1. illagrenan |

    HZ.cz je dobrá společnost, mám u nich dva weby. Jenom jejich podpora je úplně na ***. Nechci všechny techniky, co tam do večera sedí, házet do jednoho pytle, ale zatím jsou moje zkušenosti špatné…:( A je to škoda, protože administraci (mám zkušenosti s Forpsi, Banán a C4) mají zpracovanou dobře.

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™