Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

18.
NOV

Sobotní BarCamp se zaměří na Web 2.0.

Do kategorie ostatní přidal admin,

Společnost 2.0 – společnost a technologie. To je název chystané konference BarCamp. Setkání, které se zaměří především na WEb 2.0., se uskuteční v sobotu 21. listopadu v Bratislavě.

Na programu jsou například přednášky jak využít (či nevyužít) sociální sítě pro firemní prezentaci nebo jak vylepšit svůj web. Účastníci se dozví o projektu online dárcovství, bezpečnosti VoIP ústřednách nebo podvodech s platebními kartami. Přednášet budou také hosté ze zahraničí. Projekt pro zlepšení veřejného života MySociety.org, který v Británii umožňuje komunikaci s poslanci a podobně, představí filosofii svého webu.  Další zahraniční přednáškou bude vystoupení Grega Elina, který odprezentuje, jak se Washington DC změnil po té, co Web 2.0 vstoupil do City Hall.

Svoji účast přislíbila zhruba stovka lidí. Filosofií BarCampu je, že je spíše “ne-konferencí.” Od svých účastníku vyžaduje aktivní účast, ať už ve formě přednášky nebo alespoň v diskuzi. Jeho cílem je výměna informací a know-how a volná diskuze. Více informací a přihlášku najdete na barcamp.sk

Starší komentáře

  1. Pavel L. |

    BarCamp se konal už i v ČR, konkrétně v lednu ve Vsetíně. Nemáte ale někdo informace kdy a kde by se mohl konat další ?

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™