Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

3.
NOV

Byl spuštěn nový freehosting cPFreehost.com

Do kategorie freehosting, novinky, PR článek, webhosting přidal admin,

Až 5 GB místa na disku nabízí webhosting zdarma cPFreeHost.com.  Nový freehosting, na kterém můžou všichni hostovat svoje domény jen za odkazy, byl spuštěn minulý týden.

Každý zákazník si může vybrat ze tří baličků. V nabídce je Basic (2GB místa, 20GB přenos dat/měsíčně), Classic (3GB místa, 30GB přenos dat/měsíčně), Profi (5GB místa, 40GB přenos dat/měsíčně). Balíčky se též liší počtem přidaných domén, subdomén, e-mailových účtů, MySQL databází a ftp účtů. Zatímco u prvních dvou balíčků jsou možnosti omezené, třetí je zcela bez omezení. Každý zákazník má též právo založit si neomezené množství účtů.

Pro každý program je připraven server se čtyřmi jádry, 8GB ram. Na serveru je nainstalován Linux CENTOS 5.4, poslední verze MySQL a PHP. Jako administrační panel je pro zákazníky připraven kvalitní panel, který se využívá hlavně v Americe. Jak už název hostingu vypovídá, jmenuje se cPanel.

Výměnou za freehosting musí uživatel na svoje stránky vložit reklamu. V případě tarifu Basic stačí na stránky umístit dva odkazy, u Classic čtyři a u Profi balíčku šest. Za to zákazník získá slušnou technickou podporu a klientskou sekci.

Nabídku jednotlivých programů jsou k dispozici i v katalogu Hostingy.cz

Starší komentáře

  1. Lukáš Valenta |

    Díky Hudku 🙂

  2. Hudko |

    Vypadá to hodně zajímavě, spíše jako lepší placený hosting… 🙂 dobrá práce !

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™