Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

11.
AUG

Hledá se nejlepší hosting roku 2009

Do kategorie serverhosting, TOP HOSTINGY, webhosting přidal admin,

Jak už jsme před nedávnem informovali, Hostingy.cz připravují první ročník soutěže TOP HOSTINGY 2009, ve které se bude soutěžit o nejlepší hosting tohoto roku. České a slovenské webhostingové firmy se mohou do soutěže přihlásit do 15. září 2009 a soutěž oficiálně začne 28. září 2009.

Soutěžit se bude ve třech kategoriích:

 • Nejlepší webhosting PHP + MySQL
 • Nejlepší webhosting – ostatní technologie
 • Nejlepší nabídka VPS (virtuální servery)

O vítězích soutěže bude rozhodovat odborná porota, v níž zasedne expert na programovací jazyk PHP Jakub Vrána (PHP triky), šéfredaktor webového magazínu Živě David Polesný,  Aleš Janda, který provozuje měření dostupnosti webhostingů, internetový podnikatel Jan Petr a zakladatel webu hostingy.cz Lukáš Nevosád. Na webu soutěže bude také možné hlasovat pro svůj oblíbený hosting, vítězný program z tohoto hlasování získá cenu veřejnosti.

Do soutěže se mohou přihlásit všechny firmy, které splní následující podmínky:

 • mají internetové stránky v českém nebo slovenském jazyce a nabízí podporu v češtině nebo slovenštině.
 • nabízejí službu spadající aspoň do jedné kategorie v soutěži.
 • poskytnou pro účely hodnocení hostingový program do minimálně jedné kategorie soutěže zdarma (po dobu trvání soutěže).
 • zaplatí vstupní poplatek do soutěže (pokud se na ně vztahuje).

Do každé kategorie může webhostingová společnost přihlásit jeden program dle vlastního výběru. Porota bude hodnotit  například způsob zřízení webhostingu (rychlost a snadnost zřízení), technické parametry hostingu jako je prostor na disku, podporované skriptovací jazyky a databáze nebo operační systémy, konfigurace webserveru a možnosti emailu. V úvahu se bere i cena programu, dostupnost, benchmarky, administrace, výkon, souborový systém, databáze a zákaznická podpora.

Všechny zúčastněné společnosti získají na konci soutěže podrobnou zprávu o tom, jak si jejich nabídka stojí v porovnání s konkurencí. Dozví se tak, v čem jsou jejich silné stránky a co by případně mohly zlepšit.

Mediálními partnery soutěže jsou weby Živě.cz, ITbiz.cz, programujte.com a JakNaWeb.com. Více informací o soutěži najdete na top.hostingy.cz.

Starší komentáře

 1. Barbora Nevosádová |

  Omlouvám se, to je samozřejmě chyba, informaci doplníme na web soutěže.
  Soutěž je zdarma pro všechny společnosti zařazené na http://www.hostingy.cz, které budou libovolným způsobem propagovat hlasování veřejnosti. Pokud hlasování nijak propagovat nechtějí, poplatek je 1000 Kč + DPH.
  Pro ostatní firmy je poplatek 3000 Kč + DPH.

 2. Karel |

  Nikde není ani zmínka o výši vstupního poplatku do soutěže?

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™