Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

25.
JUN

Připravuje se soutěž Hosting roku 2009

Do kategorie TOP HOSTINGY přidal admin,

Soutěž o nejlepší hosting roku 2009 v současné době intenzivně připravují Hostingy.cz. Originální soutěž se organizátoři rozhodli uspořádat, aby zkulturnili prostředí českého hostingu. “Chceme vyvrátit některé staré mýty a podat zákazníkům lepší informace o službách hostingových firem, ” vysvětlil cíle soutěže zakladatel webu Hostingy.cz Lukáš Nevosád. Soutěž bude mít přínos i pro poskytovatele hostingů.  Dostanou totiž podrobnou zprávu o kvalitě svých služeb. ” Získají tak velmi užitečnou zpětnou vazbu a zjistí, jak si stojí ve srovnání s konkurencí,”  popsal výhody pro soutěžící Nevosád.

O výsledcích bude rozhodovat odborná porota, která bude složená z předních osobností českého internetu. Rozhodování se bude moci zúčastnit i veřejnost svým hlasováním. Soutěž je zatím ve fázi příprav, o novinkách bude blog Hostingy.cz brzo informovat.

Starší komentáře

  1. Barbora Nevosádová |

    Doufáme, že soutěž bude originální hned v několika ohledech. Kromě toho, že soutěž o nejlepší webhosting se na českém internetu ještě nekonala, připravujeme například i zajímavý způsob hodnocení webhostingů. Brzy budeme o všem informovat.

  2. Saša Doktor |

    Ehm – v čem je prosím takováhle soutěž “originální”?

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™