Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

15.
JUN

Uskuteční se další ročník největší konference o hostingu

Do kategorie freehosting, novinky, serverhosting, webhosting přidal admin,

Hosting, free hosting, server hosting.  To budou hlavní témata největší světové hostingové konference a veletrhu HostingCon. Odborníci se sejdou v hlavním městě spojených států Washingtonu od 10. do 12. srpna.

HostingCon je považována za nejvýznamnější konferenci a veletrh firem v oboru. Letos se uskuteční již pátý ročník a organizátoři slibují, že bude lepší než ty předchozí. Momentálně je přihlášeno téměř devadesát vystavujících firem, ovšem seznam se má stále rozšiřovat a předpokládá se účast více než stovky vystavovatelů. Naplánováno je dvaapadesát přednášek. Hlavním tématem setkání je webhosting, diskutovat se však bude nejen o něm. Tématy přednášek jsou mimo jiné nové technologie a objevující se trendy či marketing. Konkrétně se přednášky zaměří například na význam free hostingu a sociálních sítí, bezpečnost emailové pošty a internetu obecně nebo na tipy, jak být v oboru lepší než konkurence. Mluvit se bude i o největším strašákovi dnešní doby – světové finanční krizi.

Mezi vystavovateli se objeví například VeriSign, cPanel, Microsoft, iContact, Parallels či iNET Interactive. Program konference a kompletní seznam vystavovatelů je na www.hostingcon.com

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™