Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

2.
JUN

S novým notebookem na prázdniny!

Do kategorie PR článek, serverhosting přidal admin,

HP 550

Jen málo kdy se stane, že dostanete něco zadarmo. Když se tak již stane, bývá to jen maličkost, kterou možná ani nevyužijete. Ale u server hostingu Coolhousing tomu tak není. Ke kvalitnímu server housingu Vám přidáme ještě značkový notebook HP 550, který skutečně využijete. Stačí jen málo – objednejte si v červnu server housing u Coolhousingu.prémiová objednávka

HP Dedikované servery

Vyzkoušejte kvalitní dedikované servery od společnosti Hewlett-Packard s 1Gbps konektivitou a neomezeným přenosem dat. K tomu Vám navíc nonstop zákaznický servis, podpora protokolu IPv6 a mnoho dalších výhod.

Profesionální
Server housing

Coolhousing provozuje vlastní serverovnu v centru Prahy na Vinohradské třídě, v místě propojovacího uzlu NIX.CZ. Výhodou je i dobrá dostupnost jak autem tak i metrem a umístění vysoko nad zátopovou oblastí. Hosting v našem datacentru je možné pořídit již za 990,- Kč a to bez datového omezení.

COOLHOUSING provozuje telehouse v centru Prahy v areálu Stimbuildingu na Vinohradské třídě, s přímým propojením na místní propojovací uzel NIX.CZ. Síťovou infrastrukturu tvorí dvě 2Gbit/s linky etherchannelem spolu a také v kruhu se 4x Gbit/s SFP optikami do cisco switchů, zahraniční konektivita je řešená prostřednictvím linek 1xGBit/s Interoute a 1Gbit/s Sloane – Level3. Napájení je dvojitě zálohované UPS a diesel agregáty Cummins a SDMO.

S novým notebookem na prázdniny!


Notebook HP 550

Na měsíc červen 2009 COOLHOUSING vyhlašuje prémiovou objednávku.

Ten, kdo v červnu 2009 objedná služby v největším objemu, obdrží ke své službě značkový notebook HP 550 ZDARMA.

Jak se zúčastnit?

Je to velmi jednoduché. Stačí si v termínu od 1.6. 2009 do 30.6. 2009 objednat a uhradit služby od server hostingu Coolhouing a již jste ve hře.

Podmínky

  • řádně vyplněný objednávkový formulář
  • úhrada zálohové faktury na nově objednanou službu
  • řádně podepsaná a odevzdaná smlouva
  • vztahuje na nové objednávky

POZOR! Objednávky jednoho zákazníka se sčítají, jelikož vítěz bere vše!

Vyhodnocení

Vyhodnocení proběhne do 15.7. 2009. V objednávkovém formuláři a v blogu společnosti Coolhousing, budeme zobrazovat tři největší objednávky. Rozhodujícím faktorem je částka bez DPH (platí i pro neplátce). S tímto pravidlem má šanci třeba i zákazník, který hodlá využít službu virtuálního privátního serveru VPS START po dobu 12 měsíců.

Při platbě služby v zahraniční méně (EUR, GBP) je rozhodující kurz v den připsání částky na účet poskytovatele.

Převzetí

Zákazník s prémiovou objednávkou si svůj nový Notebook HP 550 bude moci vyzvednout v našem novém datacentru na adrese Vinohradská 190 se vstupem z Votické ulice.

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™