Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

20.
APR

HOSTING ZDARMA

Do kategorie freehosting, PR článek přidal admin,

Nechcete už dále platit přemrštěné částky za hostingové služby? Hledáte spolehlivý hosting zdarma? Pak logicky pojďte k nám, na www.hosting-zdarma.cz. Stačí si u nás zaregistrovat doménu a automaticky k ní získáváte profesionální webhosting zdarma s celou řadou doplňkových hostingových služeb.

Ruku v ruce s neustále rostoucím počtem našich zákazníků jsme postupně vyvinuli v našich podmínkách unikátní model webhostingu zdarma, který garantuje bezproblémový chod domén i všech doplňkových produktů. Disponujeme maximálně stabilními servery – náš vícenásobný monitorovací systém umožňuje předpovědět riziko problému ještě před tím, než k němu dojde. Díky tomu můžeme celou situaci s bezpečným předstihem vyřešit – dlouhodobá dostupnost našich serverů činí více než 99.9%.

Co u nás zdarma k doméně získáte? Například standartně 1.500 MB prostoru na disku, neomezený počet subdomén, kvalitní antivirovou a antispamovou ochranu emailů, SMTP server pro odesílání pošty nebo třeba podporu IMAP přístupu… V rámci mailových služeb používáme komerční mailové řešení Merak Mail Server s profi webovým rozhraním pro jednoduchou a rychlou správu emailů. Předřazené servery zajišťující antispamovou a antivirovou ochranu denně odbaví průměrně více než 200.000 příchozích mailů. Samozřejmostí našeho hostingu je podpora všech hlavních redakčních systémů (tzv. CMS – content management system), jako například WordPress, Zen Cart, Drupal, PHPbb, Mambo a další…

Proč ještě zvolit Hosting Zdarma ?
– více než 6.000 domén v naší správě
– garantujeme bezproblémový chod domén i všech doplňkových produktů
– nabízíme nejmodernější technologie (PHP5 a PHP4, MySQL 5.1 + 4.0, GD a CURL knihovny, SQLite…)
– podpora SEO vychytávek (.htaccess, mod_rewrite, mod_redirect, mod_alias, přístupy k logům…)
– maximální bezpečnost (zamykání FTP, SSL administrace, POP3S, IMAPS, Sender Polic Fr.)
– komplexní mailové řešení (Ajax Webmail, SMTP server, Webmail Mobile, AntiSpam, AntiVir, filtrace mailů, Autoresponder, POP3/IMAP…)

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™