Hosting, hostingy, webhosting, přehled webhostingů, přehled hostingů Novinky ze světa domén, hostingu a internetu

2.
APR

Český hosting má nový web

Do kategorie novinky, PR článek, webhosting přidal admin,

Český hosting u příležitosti pětiletého výročí spustil tento týden zbrusu nové webové stránky. Redesign byl proveden skutečně od podlahy, kromě grafického kabátu se změnila i samotná struktura webu a přibylo několik nových služeb.

Nový web hodnotím nanejvýš pozitivně. Český hosting vsadil na čistý design a maximálně přehlednou navigaci, současně je však web informačně velmi rozsáhlý a nabízí mnoho vychytávek. Tak například kolik českých webhostérů vás dokáže informovat o chystané údržbě serverů přes RSS kanál? S potěšením musím také konstatovat, že designér myslel i na možnost tisku a připravil dobře vypadající tiskový kaskádový styl.

Český hosting patří stabilně do první desítky webhostingů u nás. Narozdíl od mnohých jiných firem s komplikovanými ceníky vsadil na jednoduchost nabídky a nabízí jediný program, který ale obsahuje vše potřebné.

Jako perličku doporučuji zavítat na stránku s výčtem různých statistik za dobu pěti let provozu Českého hostingu. Dozvíte se zde nejen počet spravovaných domén (uctihodných 13.000) ale také například kolik úhozů musely snést klávesnice (umí vůbec někdo to číslo přečíst?) nebo kolik kilometrů najezdily myši zaměstnanců (za dalších pět to asi budou muset uvádět už v AU).

Do dalších let za hostingy.cz přeji samozřejmě vše nejlepší a mnoho dalších hlávek zelí rozmlácených sedmičkou železem 🙂

Blog Hostingy.cz is powered by Wordpress.

Improve Your Life, Go The myEASY Way™